PTT Kargo 6. Jan. Er Eğ. Alay Komutanlığı Şubesi

PTT Kargo 6. Jan. Er Eğ. Alay Komutanlığı Şubesi Manisa'nın Kirkağaç bölgesinde bulunmaktadır. Şubemizden Tüm Türkiye'ye kargo gönderimi yapabilirsiniz. Gönderdiğiniz koli yada paketelerin ağırlık ve ebatına göre fiyatlandırma uygulanmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki telefon ve adresten şubemize ulaşabilirsiniz.

PTT Kargo 6. Jan. Er Eğ. Alay Komutanlığı Şubesi İletişim

Telefon:
(0236) 588 35 54
Adres:
6 Jandarma Kom. Kırkağaç Manisa, Kirkağaç

PTT Kargo ile gönderilen ürünlerin takibini sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Bunun için kargo gönderimi sırasında verilen takip numarası gerekmektedir. Sorgulama sonuç sayfasından paketinizin hangi adımlardan geçtiğini zaman ve yer olarak görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz PTT Kargo müşteri hizmetlerini arayarak kargo takip numaranızı öğrenebilirsiniz.

PTT Kargo 6. Jan. Er Eğ. Alay Komutanlığı Şubesi Çalışma Saatleri

Haftaiçi:
08:30-12:30
Cumartesi:
13:30-17:00

PTT Kargo 6. jan. er eğ. alay komutanlığı şubesi çalışma saatleri olup bazı özel günlerde (Bayramlar) farklılık gösterebilmektedir. Bu saatler içinde şubeden kargo gönderimlerinizi veya teslim alımlarınızı yapabilirsiniz. Dilerseniz şubeyi arayarak adresinizden kargo teslimatıda yapabilirsiniz.

Harita

Etiketler

6. jan. er eğ. alay komutanlığı şubesi telefon6. jan. er eğ. alay komutanlığı şubesi adres6. jan. er eğ. alay komutanlığı şubesi nerede6. jan. er eğ. alay komutanlığı şubesi iletişim6. jan. er eğ. alay komutanlığı şubesi kirkağaç

En Yakın Kargo © 2019