PTT Kargo Şubesi

Manisa Saruhanlı'da PTT Kargo: Halitpaşa Şubesi

Saruhanlı / Manisa Hafta içi 08:30–17:00
Adres HALİTPAŞA MAHALLESİ ÖZTÜRK CADDE No: 2 C- SARUHANLI MANİSA Saruhanlı · Manisa Yol tarifi al
Telefon 0236 368 12 60

PTT Kargo ile gönderdiğiniz ya da size gelen bir kargo için Manisa Saruhanlı'da başvurabileceğiniz şubelerden biri Halitpaşa Şubesi. Şube telefonu: 0236 368 12 60.

Şubenin açık adresi: HALİTPAŞA MAHALLESİ ÖZTÜRK CADDE No: 2 C- SARUHANLI MANİSA. Yol tarifi butonuna dokunarak bulunduğunuz yerden şubeye rota oluşturabilirsiniz. Şube kapalıysa en yakın alternatifler: Hacırahmanlı Şubesi (9,9 km).

Konum ve ulaşım

Halitpaşa Şubesi
HALİTPAŞA MAHALLESİ ÖZTÜRK CADDE No: 2 C- SARUHANLI MANİSA
Yol Tarifi Al

Saruhanlı sınırları içinde PTT Kargo'nun 4 şubesi daha bulunuyor. Manisa genelindeki tüm şubeleri görün.

Halitpaşa Şubesi çevresindeki diğer şubeler

Halitpaşa Şubesi hakkında sık sorulanlar

PTT Kargo Halitpaşa Şubesi nerede?

PTT Kargo Halitpaşa Şubesi, HALİTPAŞA MAHALLESİ ÖZTÜRK CADDE No: 2 C- SARUHANLI MANİSA adresinde bulunmaktadır. Şube Saruhanlı/Manisa bölgesinde hizmet verir.

PTT Kargo Halitpaşa Şubesi telefon numarası nedir?

PTT Kargo Halitpaşa Şubesi ile 0236 368 12 60 numarasından iletişime geçebilirsiniz.

PTT Kargo Halitpaşa Şubesi kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor?

Şubenin çalışma saatleri: Hafta içi 08:30–17:00. Resmi tatillerde ve özel günlerde saatler değişebilir.

PTT Kargo Halitpaşa Şubesi cumartesi açık mı?

Cumartesi çalışma saati sayfadaki çalışma saatleri tablosunda yer alır. Tabloda cumartesi "Kapalı" görünüyorsa şube o gün hizmet vermez.

Halitpaşa Şubesi dışında yakında başka PTT Kargo şubesi var mı?

Evet. Bu şubeye en yakın PTT Kargo şubeleri: Hacırahmanlı Şubesi (9,9 km).

Manisa'da kaç PTT Kargo şubesi var?

Manisa'da toplam 51 PTT Kargo şubesi bulunmaktadır. Tüm listeye Manisa PTT Kargo şubeleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Düzeltme öner

PTT Kargo · Halitpaşa Şubesi

Sorun ne?

Yanlış olan bilgileri aşağıda düzeltin. Her bildirim yayına alınmadan önce ekibimizce kontrol edilir.

Bu form reCAPTCHA ile korunmaktadır; Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.

Kargonuz nerede, en yakın şube hangisi?

Konumunuzu paylaşın, çevrenizdeki tüm kargo şubelerini mesafeye göre sıralayalım ya da takip numaranızla gönderinizi sorgulayın.

Kargo Takip
Hemen Ara