PTT Kargo A. Sadullah Mermerci Polis Okulu Şubesi

PTT Kargo A. Sadullah Mermerci Polis Okulu Şubesi İstanbul'nın Sariyer bölgesinde bulunmaktadır. Şubemizden Tüm Türkiye'ye kargo gönderimi yapabilirsiniz. Gönderdiğiniz koli yada paketelerin ağırlık ve ebatına göre fiyatlandırma uygulanmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki telefon ve adresten şubemize ulaşabilirsiniz.

PTT Kargo A. Sadullah Mermerci Polis Okulu Şubesi İletişim

Telefon:
(0212) 203 82 65
Adres:
Gümüşderepolis Okulu Sarıyer İstanbul Avrupa Yakası, Sariyer

PTT Kargo ile gönderilen ürünlerin takibini sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Bunun için kargo gönderimi sırasında verilen takip numarası gerekmektedir. Sorgulama sonuç sayfasından paketinizin hangi adımlardan geçtiğini zaman ve yer olarak görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz PTT Kargo müşteri hizmetlerini arayarak kargo takip numaranızı öğrenebilirsiniz.

PTT Kargo A. Sadullah Mermerci Polis Okulu Şubesi Çalışma Saatleri

Haftaiçi:
08:30-12:30
Cumartesi:
13:30-17:00

PTT Kargo a. sadullah mermerci polis okulu şubesi çalışma saatleri olup bazı özel günlerde (Bayramlar) farklılık gösterebilmektedir. Bu saatler içinde şubeden kargo gönderimlerinizi veya teslim alımlarınızı yapabilirsiniz. Dilerseniz şubeyi arayarak adresinizden kargo teslimatıda yapabilirsiniz.

Harita

Etiketler

a. sadullah mermerci polis okulu şubesi telefona. sadullah mermerci polis okulu şubesi adresa. sadullah mermerci polis okulu şubesi neredea. sadullah mermerci polis okulu şubesi iletişima. sadullah mermerci polis okulu şubesi sariyer

En Yakın Kargo © 2019