PTT Kargo Abdurrahmangazi Şubesi

PTT Kargo Abdurrahmangazi Şubesi İstanbul'nın Sultanbeyli bölgesinde bulunmaktadır. Şubemizden Tüm Türkiye'ye kargo gönderimi yapabilirsiniz. Gönderdiğiniz koli yada paketelerin ağırlık ve ebatına göre fiyatlandırma uygulanmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki telefon ve adresten şubemize ulaşabilirsiniz.

PTT Kargo Abdurrahmangazi Şubesi İletişim

Telefon:
(0216) 398 41 70
Adres:
Ptt Abdurrahmangazi Mah.ferah Cad. Refah Sokak No9 Sultanbeyli İstanbul Anadolu Yakası

PTT Kargo ile gönderilen ürünlerin takibini sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Bunun için kargo gönderimi sırasında verilen takip numarası gerekmektedir. Sorgulama sonuç sayfasından paketinizin hangi adımlardan geçtiğini zaman ve yer olarak görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz PTT Kargo müşteri hizmetlerini arayarak kargo takip numaranızı öğrenebilirsiniz.

PTT Kargo Abdurrahmangazi Şubesi Çalışma Saatleri

Haftaiçi:
08:30-12:30
Cumartesi:
13:30-17:00

PTT Kargo abdurrahmangazi şubesi çalışma saatleri olup bazı özel günlerde (Bayramlar) farklılık gösterebilmektedir. Bu saatler içinde şubeden kargo gönderimlerinizi veya teslim alımlarınızı yapabilirsiniz. Dilerseniz şubeyi arayarak adresinizden kargo teslimatıda yapabilirsiniz.

Harita

Etiketler

abdurrahmangazi şubesi telefonabdurrahmangazi şubesi adresabdurrahmangazi şubesi neredeabdurrahmangazi şubesi iletişimabdurrahmangazi şubesi sultanbeyli

En Yakın Kargo © 2019