PTT Kargo 150.yıl Anadolu Yakası Posta İşleme Merkezi Müdürlüğü

PTT Kargo 150.yıl Anadolu Yakası Posta İşleme Merkezi Müdürlüğü İstanbul'nın Üsküdar bölgesinde bulunmaktadır. Şubemizden Tüm Türkiye'ye kargo gönderimi yapabilirsiniz. Gönderdiğiniz koli yada paketelerin ağırlık ve ebatına göre fiyatlandırma uygulanmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki telefon ve adresten şubemize ulaşabilirsiniz.

PTT Kargo 150.yıl Anadolu Yakası Posta İşleme Merkezi Müdürlüğü İletişim

Telefon:
(0216) 325 42 10
Adres:
Ptt - 150.Yıl Anadolu Yakası Posta İşleme Merkezi Müdürlüğü Acıbadem Mh. Acıbadem Cad. No:133 ÜSKÜDAR İSTANBUL, İstanbul

PTT Kargo ile gönderilen ürünlerin takibini sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Bunun için kargo gönderimi sırasında verilen takip numarası gerekmektedir. Sorgulama sonuç sayfasından paketinizin hangi adımlardan geçtiğini zaman ve yer olarak görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz PTT Kargo müşteri hizmetlerini arayarak kargo takip numaranızı öğrenebilirsiniz.

PTT Kargo 150.yıl Anadolu Yakası Posta İşleme Merkezi Müdürlüğü Çalışma Saatleri

Haftaiçi:
08:30-12:30
Cumartesi:
13:30-17:00

PTT Kargo 150.yıl anadolu yakası posta işleme merkezi müdürlüğü çalışma saatleri olup bazı özel günlerde (Bayramlar) farklılık gösterebilmektedir. Bu saatler içinde şubeden kargo gönderimlerinizi veya teslim alımlarınızı yapabilirsiniz. Dilerseniz şubeyi arayarak adresinizden kargo teslimatıda yapabilirsiniz.

Harita

Etiketler

150.yıl anadolu yakası posta işleme merkezi müdürlüğü telefon150.yıl anadolu yakası posta işleme merkezi müdürlüğü adres150.yıl anadolu yakası posta işleme merkezi müdürlüğü nerede150.yıl anadolu yakası posta işleme merkezi müdürlüğü iletişim150.yıl anadolu yakası posta işleme merkezi müdürlüğü üsküdar

En Yakın Kargo © 2019