PTT Kargo Abidinpaşa Merkez Müdürlüğü

PTT Kargo Abidinpaşa Merkez Müdürlüğü Ankara'nın Mamak bölgesinde bulunmaktadır. Şubemizden Tüm Türkiye'ye kargo gönderimi yapabilirsiniz. Gönderdiğiniz koli yada paketelerin ağırlık ve ebatına göre fiyatlandırma uygulanmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki telefon ve adresten şubemize ulaşabilirsiniz.

PTT Kargo Abidinpaşa Merkez Müdürlüğü İletişim

Telefon:
(0312) 389 00 37
Adres:
Aşık Veysel Mahallesi 315.Cadde No 2B Abidinpaşa Mamak Ankara

PTT Kargo ile gönderilen ürünlerin takibini sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Bunun için kargo gönderimi sırasında verilen takip numarası gerekmektedir. Sorgulama sonuç sayfasından paketinizin hangi adımlardan geçtiğini zaman ve yer olarak görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz PTT Kargo müşteri hizmetlerini arayarak kargo takip numaranızı öğrenebilirsiniz.

PTT Kargo Abidinpaşa Merkez Müdürlüğü Çalışma Saatleri

Haftaiçi:
08:30-12:30
Cumartesi:
13:30-17:00

PTT Kargo abidinpaşa merkez müdürlüğü çalışma saatleri olup bazı özel günlerde (Bayramlar) farklılık gösterebilmektedir. Bu saatler içinde şubeden kargo gönderimlerinizi veya teslim alımlarınızı yapabilirsiniz. Dilerseniz şubeyi arayarak adresinizden kargo teslimatıda yapabilirsiniz.

Harita

Etiketler

abidinpaşa merkez müdürlüğü telefonabidinpaşa merkez müdürlüğü adresabidinpaşa merkez müdürlüğü neredeabidinpaşa merkez müdürlüğü iletişimabidinpaşa merkez müdürlüğü mamak

En Yakın Kargo © 2019