PTT Kargo Adalet Bakanlığı Şubesi

PTT Kargo Adalet Bakanlığı Şubesi Ankara'nın Çankaya bölgesinde bulunmaktadır. Şubemizden Tüm Türkiye'ye kargo gönderimi yapabilirsiniz. Gönderdiğiniz koli yada paketelerin ağırlık ve ebatına göre fiyatlandırma uygulanmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki telefon ve adresten şubemize ulaşabilirsiniz.

PTT Kargo Adalet Bakanlığı Şubesi İletişim

Telefon:
(0312) 425 82 40
Adres:
Vekaletler Cad.no:2 Adalet Bakanlığı Binası İçi Bakanlıklar Çankaya Ankara

PTT Kargo ile gönderilen ürünlerin takibini sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Bunun için kargo gönderimi sırasında verilen takip numarası gerekmektedir. Sorgulama sonuç sayfasından paketinizin hangi adımlardan geçtiğini zaman ve yer olarak görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz PTT Kargo müşteri hizmetlerini arayarak kargo takip numaranızı öğrenebilirsiniz.

PTT Kargo Adalet Bakanlığı Şubesi Çalışma Saatleri

Haftaiçi:
08:30-12:30
Cumartesi:
13:30-17:00

PTT Kargo adalet bakanlığı şubesi çalışma saatleri olup bazı özel günlerde (Bayramlar) farklılık gösterebilmektedir. Bu saatler içinde şubeden kargo gönderimlerinizi veya teslim alımlarınızı yapabilirsiniz. Dilerseniz şubeyi arayarak adresinizden kargo teslimatıda yapabilirsiniz.

Harita

Etiketler

adalet bakanlığı şubesi telefonadalet bakanlığı şubesi adresadalet bakanlığı şubesi neredeadalet bakanlığı şubesi iletişimadalet bakanlığı şubesi çankaya

En Yakın Kargo © 2019