PTT Kargo 29 Ekim Şubesi (Yenikent Merkeze Bağli)

PTT Kargo 29 Ekim Şubesi (Yenikent Merkeze Bağli) Ankara'nın Sincan bölgesinde bulunmaktadır. Şubemizden Tüm Türkiye'ye kargo gönderimi yapabilirsiniz. Gönderdiğiniz koli yada paketelerin ağırlık ve ebatına göre fiyatlandırma uygulanmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki telefon ve adresten şubemize ulaşabilirsiniz.

PTT Kargo 29 Ekim Şubesi (Yenikent Merkeze Bağli) İletişim

Telefon:
(0312) 277 40 46
Adres:
Ptt - 29 EKİM ŞUBESİ (YENİKENT MERKEZE BAĞLI) 29 EKİM Mh. 29 FEKİM MAH 65 CAD. 39/D SİNCAN/ANKARA SİNCAN ANKARA, Ankara

PTT Kargo ile gönderilen ürünlerin takibini sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Bunun için kargo gönderimi sırasında verilen takip numarası gerekmektedir. Sorgulama sonuç sayfasından paketinizin hangi adımlardan geçtiğini zaman ve yer olarak görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz PTT Kargo müşteri hizmetlerini arayarak kargo takip numaranızı öğrenebilirsiniz.

PTT Kargo 29 Ekim Şubesi (Yenikent Merkeze Bağli) Çalışma Saatleri

Haftaiçi:
08:30-12:30
Cumartesi:
13:30-17:00

PTT Kargo 29 ekim şubesi (yenikent merkeze bağli) çalışma saatleri olup bazı özel günlerde (Bayramlar) farklılık gösterebilmektedir. Bu saatler içinde şubeden kargo gönderimlerinizi veya teslim alımlarınızı yapabilirsiniz. Dilerseniz şubeyi arayarak adresinizden kargo teslimatıda yapabilirsiniz.

Harita

Etiketler

29 ekim şubesi (yenikent merkeze bağli) telefon29 ekim şubesi (yenikent merkeze bağli) adres29 ekim şubesi (yenikent merkeze bağli) nerede29 ekim şubesi (yenikent merkeze bağli) iletişim29 ekim şubesi (yenikent merkeze bağli) sincan

En Yakın Kargo © 2019