PTT Kargo 11. Hava Ulaştırma Ana Üs Komutanlığı Şubesi

PTT Kargo 11. Hava Ulaştırma Ana Üs Komutanlığı Şubesi Ankara'nın Etimesgut bölgesinde bulunmaktadır. Şubemizden Tüm Türkiye'ye kargo gönderimi yapabilirsiniz. Gönderdiğiniz koli yada paketelerin ağırlık ve ebatına göre fiyatlandırma uygulanmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki telefon ve adresten şubemize ulaşabilirsiniz.

PTT Kargo 11. Hava Ulaştırma Ana Üs Komutanlığı Şubesi İletişim

Telefon:
(0312) 245 59 61
Adres:
Ptt 11.hava Ulaştırma Ana Üs Komutanlığı Etimesgut Etımesgut Ankara

PTT Kargo ile gönderilen ürünlerin takibini sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Bunun için kargo gönderimi sırasında verilen takip numarası gerekmektedir. Sorgulama sonuç sayfasından paketinizin hangi adımlardan geçtiğini zaman ve yer olarak görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz PTT Kargo müşteri hizmetlerini arayarak kargo takip numaranızı öğrenebilirsiniz.

PTT Kargo 11. Hava Ulaştırma Ana Üs Komutanlığı Şubesi Çalışma Saatleri

Haftaiçi:
08:30-12:30
Cumartesi:
13:30-17:00

PTT Kargo 11. hava ulaştırma ana üs komutanlığı şubesi çalışma saatleri olup bazı özel günlerde (Bayramlar) farklılık gösterebilmektedir. Bu saatler içinde şubeden kargo gönderimlerinizi veya teslim alımlarınızı yapabilirsiniz. Dilerseniz şubeyi arayarak adresinizden kargo teslimatıda yapabilirsiniz.

Harita

Etiketler

11. hava ulaştırma ana üs komutanlığı şubesi telefon11. hava ulaştırma ana üs komutanlığı şubesi adres11. hava ulaştırma ana üs komutanlığı şubesi nerede11. hava ulaştırma ana üs komutanlığı şubesi iletişim11. hava ulaştırma ana üs komutanlığı şubesi etimesgut

En Yakın Kargo © 2019