PTT Kargo Adana Posta İşleme Merkezi

PTT Kargo Adana Posta İşleme Merkezi Adana'nın Seyhan bölgesinde bulunmaktadır. Şubemizden Tüm Türkiye'ye kargo gönderimi yapabilirsiniz. Gönderdiğiniz koli yada paketelerin ağırlık ve ebatına göre fiyatlandırma uygulanmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki telefon ve adresten şubemize ulaşabilirsiniz.

PTT Kargo Adana Posta İşleme Merkezi İletişim

Telefon:
(0322) 421 40 42
Adres:
Fevzipaşa Mh. 48037. Sk. SeyhanAdana

PTT Kargo ile gönderilen ürünlerin takibini sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Bunun için kargo gönderimi sırasında verilen takip numarası gerekmektedir. Sorgulama sonuç sayfasından paketinizin hangi adımlardan geçtiğini zaman ve yer olarak görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz PTT Kargo müşteri hizmetlerini arayarak kargo takip numaranızı öğrenebilirsiniz.

PTT Kargo Adana Posta İşleme Merkezi Çalışma Saatleri

Haftaiçi:
08:30-12:30
Cumartesi:
13:30-17:00

PTT Kargo adana posta işleme merkezi çalışma saatleri olup bazı özel günlerde (Bayramlar) farklılık gösterebilmektedir. Bu saatler içinde şubeden kargo gönderimlerinizi veya teslim alımlarınızı yapabilirsiniz. Dilerseniz şubeyi arayarak adresinizden kargo teslimatıda yapabilirsiniz.

Harita

Etiketler

adana posta işleme merkezi telefonadana posta işleme merkezi adresadana posta işleme merkezi neredeadana posta işleme merkezi iletişimadana posta işleme merkezi seyhan

En Yakın Kargo © 2019