PTT Kargo 6. Kolordu Komutanlığı Şubesi

PTT Kargo 6. Kolordu Komutanlığı Şubesi Adana'nın Yüreğir bölgesinde bulunmaktadır. Şubemizden Tüm Türkiye'ye kargo gönderimi yapabilirsiniz. Gönderdiğiniz koli yada paketelerin ağırlık ve ebatına göre fiyatlandırma uygulanmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki telefon ve adresten şubemize ulaşabilirsiniz.

PTT Kargo 6. Kolordu Komutanlığı Şubesi İletişim

Telefon:
(0322) 344 28 35
Adres:
Kışla Mithat Özsan Blv. Yüreğir/Adana

PTT Kargo ile gönderilen ürünlerin takibini sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Bunun için kargo gönderimi sırasında verilen takip numarası gerekmektedir. Sorgulama sonuç sayfasından paketinizin hangi adımlardan geçtiğini zaman ve yer olarak görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz PTT Kargo müşteri hizmetlerini arayarak kargo takip numaranızı öğrenebilirsiniz.

PTT Kargo 6. Kolordu Komutanlığı Şubesi Çalışma Saatleri

Haftaiçi:
08:30-12:30
Cumartesi:
13:30-17:00

PTT Kargo 6. kolordu komutanlığı şubesi çalışma saatleri olup bazı özel günlerde (Bayramlar) farklılık gösterebilmektedir. Bu saatler içinde şubeden kargo gönderimlerinizi veya teslim alımlarınızı yapabilirsiniz. Dilerseniz şubeyi arayarak adresinizden kargo teslimatıda yapabilirsiniz.

Harita

Etiketler

6. kolordu komutanlığı şubesi telefon6. kolordu komutanlığı şubesi adres6. kolordu komutanlığı şubesi nerede6. kolordu komutanlığı şubesi iletişim6. kolordu komutanlığı şubesi yüreğir

En Yakın Kargo © 2019