PTT Kargo Adana Doğu Çıkış Acentesi

PTT Kargo Adana Doğu Çıkış Acentesi Adana'nın Ceyhan bölgesinde bulunmaktadır. Şubemizden Tüm Türkiye'ye kargo gönderimi yapabilirsiniz. Gönderdiğiniz koli yada paketelerin ağırlık ve ebatına göre fiyatlandırma uygulanmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki telefon ve adresten şubemize ulaşabilirsiniz.

PTT Kargo Adana Doğu Çıkış Acentesi İletişim

Telefon:
0532 562 93 37
Adres:
Ptt Sirkeli Köyü Ceyhan Adana

PTT Kargo ile gönderilen ürünlerin takibini sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Bunun için kargo gönderimi sırasında verilen takip numarası gerekmektedir. Sorgulama sonuç sayfasından paketinizin hangi adımlardan geçtiğini zaman ve yer olarak görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz PTT Kargo müşteri hizmetlerini arayarak kargo takip numaranızı öğrenebilirsiniz.

PTT Kargo Adana Doğu Çıkış Acentesi Çalışma Saatleri

Haftaiçi:
08:30-12:30
Cumartesi:
13:30-17:00

PTT Kargo adana doğu çıkış acentesi çalışma saatleri olup bazı özel günlerde (Bayramlar) farklılık gösterebilmektedir. Bu saatler içinde şubeden kargo gönderimlerinizi veya teslim alımlarınızı yapabilirsiniz. Dilerseniz şubeyi arayarak adresinizden kargo teslimatıda yapabilirsiniz.

Harita

Etiketler

adana doğu çıkış acentesi telefonadana doğu çıkış acentesi adresadana doğu çıkış acentesi neredeadana doğu çıkış acentesi iletişimadana doğu çıkış acentesi ceyhan

En Yakın Kargo © 2019