PTT Kargo 15 Temmuz Kepez Şubesi

PTT Kargo 15 Temmuz Kepez Şubesi Zonguldak'nın Ereğli bölgesinde bulunmaktadır. Şubemizden Tüm Türkiye'ye kargo gönderimi yapabilirsiniz. Gönderdiğiniz koli yada paketelerin ağırlık ve ebatına göre fiyatlandırma uygulanmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki telefon ve adresten şubemize ulaşabilirsiniz.

PTT Kargo 15 Temmuz Kepez Şubesi İletişim

Telefon:
(0372) 316 14 18
Adres:
Kepez Mh. İlyas Karaca Sk. No 2 Ereğli/Zonguldak

PTT Kargo ile gönderilen ürünlerin takibini sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Bunun için kargo gönderimi sırasında verilen takip numarası gerekmektedir. Sorgulama sonuç sayfasından paketinizin hangi adımlardan geçtiğini zaman ve yer olarak görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz PTT Kargo müşteri hizmetlerini arayarak kargo takip numaranızı öğrenebilirsiniz.

PTT Kargo 15 Temmuz Kepez Şubesi Çalışma Saatleri

Haftaiçi:
08:30-12:30
Cumartesi:
13:30-17:00

PTT Kargo 15 temmuz kepez şubesi çalışma saatleri olup bazı özel günlerde (Bayramlar) farklılık gösterebilmektedir. Bu saatler içinde şubeden kargo gönderimlerinizi veya teslim alımlarınızı yapabilirsiniz. Dilerseniz şubeyi arayarak adresinizden kargo teslimatıda yapabilirsiniz.

Harita

Etiketler

15 temmuz kepez şubesi telefon15 temmuz kepez şubesi adres15 temmuz kepez şubesi nerede15 temmuz kepez şubesi iletişim15 temmuz kepez şubesi ereğli

En Yakın Kargo © 2019