PTT Kargo Tokat/posta Kargo İşl.mrk

PTT Kargo Tokat/posta Kargo İşl.mrk Tokat'nın Merkez bölgesinde bulunmaktadır. Şubemizden Tüm Türkiye'ye kargo gönderimi yapabilirsiniz. Gönderdiğiniz koli yada paketelerin ağırlık ve ebatına göre fiyatlandırma uygulanmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki telefon ve adresten şubemize ulaşabilirsiniz.

PTT Kargo Tokat/posta Kargo İşl.mrk İletişim

Telefon:
(0356) 214 44 25
Adres:
PTT - Karşıyaka Mah.Geksi cd. No:3/1 TOKAT, Tokat

PTT Kargo ile gönderilen ürünlerin takibini sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Bunun için kargo gönderimi sırasında verilen takip numarası gerekmektedir. Sorgulama sonuç sayfasından paketinizin hangi adımlardan geçtiğini zaman ve yer olarak görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz PTT Kargo müşteri hizmetlerini arayarak kargo takip numaranızı öğrenebilirsiniz.

PTT Kargo Tokat/posta Kargo İşl.mrk Çalışma Saatleri

Haftaiçi:
08:30-12:30
Cumartesi:
13:30-17:00

PTT Kargo tokat/posta kargo işl.mrk çalışma saatleri olup bazı özel günlerde (Bayramlar) farklılık gösterebilmektedir. Bu saatler içinde şubeden kargo gönderimlerinizi veya teslim alımlarınızı yapabilirsiniz. Dilerseniz şubeyi arayarak adresinizden kargo teslimatıda yapabilirsiniz.

Harita

Etiketler

tokat/posta kargo işl.mrk telefontokat/posta kargo işl.mrk adrestokat/posta kargo işl.mrk neredetokat/posta kargo işl.mrk iletişimtokat/posta kargo işl.mrk merkez

En Yakın Kargo © 2019