PTT Kargo 75. Yıl Posta İşleme ve Dağıtım Müdürlüğü

PTT Kargo 75. Yıl Posta İşleme ve Dağıtım Müdürlüğü Samsun'nın İlkadim bölgesinde bulunmaktadır. Şubemizden Tüm Türkiye'ye kargo gönderimi yapabilirsiniz. Gönderdiğiniz koli yada paketelerin ağırlık ve ebatına göre fiyatlandırma uygulanmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki telefon ve adresten şubemize ulaşabilirsiniz.

PTT Kargo 75. Yıl Posta İşleme ve Dağıtım Müdürlüğü İletişim

Telefon:
(0362) 445 12 46
Adres:
Liman Mahallesi Bafra Caddesi No13 İlkadımSamsun, İlkadim

PTT Kargo ile gönderilen ürünlerin takibini sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Bunun için kargo gönderimi sırasında verilen takip numarası gerekmektedir. Sorgulama sonuç sayfasından paketinizin hangi adımlardan geçtiğini zaman ve yer olarak görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz PTT Kargo müşteri hizmetlerini arayarak kargo takip numaranızı öğrenebilirsiniz.

PTT Kargo 75. Yıl Posta İşleme ve Dağıtım Müdürlüğü Çalışma Saatleri

Haftaiçi:
08:30-12:30
Cumartesi:
13:30-17:00

PTT Kargo 75. yıl posta işleme ve dağıtım müdürlüğü çalışma saatleri olup bazı özel günlerde (Bayramlar) farklılık gösterebilmektedir. Bu saatler içinde şubeden kargo gönderimlerinizi veya teslim alımlarınızı yapabilirsiniz. Dilerseniz şubeyi arayarak adresinizden kargo teslimatıda yapabilirsiniz.

Harita

Etiketler

75. yıl posta işleme ve dağıtım müdürlüğü telefon75. yıl posta işleme ve dağıtım müdürlüğü adres75. yıl posta işleme ve dağıtım müdürlüğü nerede75. yıl posta işleme ve dağıtım müdürlüğü iletişim75. yıl posta işleme ve dağıtım müdürlüğü ilkadim

En Yakın Kargo © 2019