PTT Kargo Adanalıoğlu Şubesi

PTT Kargo Adanalıoğlu Şubesi Mersin'nın Akdeniz bölgesinde bulunmaktadır. Şubemizden Tüm Türkiye'ye kargo gönderimi yapabilirsiniz. Gönderdiğiniz koli yada paketelerin ağırlık ve ebatına göre fiyatlandırma uygulanmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki telefon ve adresten şubemize ulaşabilirsiniz.

PTT Kargo Adanalıoğlu Şubesi İletişim

Telefon:
(0324) 452 31 39
Adres:
Adanalıoğlu Mah. Süleyman Demirel Cd. 2A Akdeniz Mersin

PTT Kargo ile gönderilen ürünlerin takibini sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Bunun için kargo gönderimi sırasında verilen takip numarası gerekmektedir. Sorgulama sonuç sayfasından paketinizin hangi adımlardan geçtiğini zaman ve yer olarak görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz PTT Kargo müşteri hizmetlerini arayarak kargo takip numaranızı öğrenebilirsiniz.

PTT Kargo Adanalıoğlu Şubesi Çalışma Saatleri

Haftaiçi:
08:30-12:30
Cumartesi:
13:30-17:00

PTT Kargo adanalıoğlu şubesi çalışma saatleri olup bazı özel günlerde (Bayramlar) farklılık gösterebilmektedir. Bu saatler içinde şubeden kargo gönderimlerinizi veya teslim alımlarınızı yapabilirsiniz. Dilerseniz şubeyi arayarak adresinizden kargo teslimatıda yapabilirsiniz.

Harita

Etiketler

adanalıoğlu şubesi telefonadanalıoğlu şubesi adresadanalıoğlu şubesi neredeadanalıoğlu şubesi iletişimadanalıoğlu şubesi akdeniz

En Yakın Kargo © 2019