PTT Kargo Malatya Posta İşleme Ve Dağitim Müdürlüğü

PTT Kargo Malatya Posta İşleme Ve Dağitim Müdürlüğü Malatya'nın Yeşilyurt bölgesinde bulunmaktadır. Şubemizden Tüm Türkiye'ye kargo gönderimi yapabilirsiniz. Gönderdiğiniz koli yada paketelerin ağırlık ve ebatına göre fiyatlandırma uygulanmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki telefon ve adresten şubemize ulaşabilirsiniz.

PTT Kargo Malatya Posta İşleme Ve Dağitim Müdürlüğü İletişim

Telefon:
(0422) 324 07 39
Adres:
KOYUNOĞLU MAH Yeşilyurt Malatya

PTT Kargo ile gönderilen ürünlerin takibini sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Bunun için kargo gönderimi sırasında verilen takip numarası gerekmektedir. Sorgulama sonuç sayfasından paketinizin hangi adımlardan geçtiğini zaman ve yer olarak görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz PTT Kargo müşteri hizmetlerini arayarak kargo takip numaranızı öğrenebilirsiniz.

PTT Kargo Malatya Posta İşleme Ve Dağitim Müdürlüğü Çalışma Saatleri

Haftaiçi:
08:30-12:30
Cumartesi:
13:30-17:00

PTT Kargo malatya posta işleme ve dağitim müdürlüğü çalışma saatleri olup bazı özel günlerde (Bayramlar) farklılık gösterebilmektedir. Bu saatler içinde şubeden kargo gönderimlerinizi veya teslim alımlarınızı yapabilirsiniz. Dilerseniz şubeyi arayarak adresinizden kargo teslimatıda yapabilirsiniz.

Harita

Etiketler

malatya posta işleme ve dağitim müdürlüğü telefonmalatya posta işleme ve dağitim müdürlüğü adresmalatya posta işleme ve dağitim müdürlüğü neredemalatya posta işleme ve dağitim müdürlüğü iletişimmalatya posta işleme ve dağitim müdürlüğü yeşilyurt

En Yakın Kargo © 2019