PTT Kargo 3. Ana Jet Üs Komutanlığı Şubesi

PTT Kargo 3. Ana Jet Üs Komutanlığı Şubesi Konya'nın Selçuklu bölgesinde bulunmaktadır. Şubemizden Tüm Türkiye'ye kargo gönderimi yapabilirsiniz. Gönderdiğiniz koli yada paketelerin ağırlık ve ebatına göre fiyatlandırma uygulanmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki telefon ve adresten şubemize ulaşabilirsiniz.

PTT Kargo 3. Ana Jet Üs Komutanlığı Şubesi İletişim

Telefon:
(0332) 346 04 33
Adres:
BÜYÜKKAYACIK MH. ANKARA CD. NO:205 Selçuklu Konya

PTT Kargo ile gönderilen ürünlerin takibini sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Bunun için kargo gönderimi sırasında verilen takip numarası gerekmektedir. Sorgulama sonuç sayfasından paketinizin hangi adımlardan geçtiğini zaman ve yer olarak görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz PTT Kargo müşteri hizmetlerini arayarak kargo takip numaranızı öğrenebilirsiniz.

PTT Kargo 3. Ana Jet Üs Komutanlığı Şubesi Çalışma Saatleri

Haftaiçi:
08:30-12:30
Cumartesi:
13:30-17:00

PTT Kargo 3. ana jet üs komutanlığı şubesi çalışma saatleri olup bazı özel günlerde (Bayramlar) farklılık gösterebilmektedir. Bu saatler içinde şubeden kargo gönderimlerinizi veya teslim alımlarınızı yapabilirsiniz. Dilerseniz şubeyi arayarak adresinizden kargo teslimatıda yapabilirsiniz.

Harita

Etiketler

3. ana jet üs komutanlığı şubesi telefon3. ana jet üs komutanlığı şubesi adres3. ana jet üs komutanlığı şubesi nerede3. ana jet üs komutanlığı şubesi iletişim3. ana jet üs komutanlığı şubesi selçuklu

En Yakın Kargo © 2019