PTT Kargo 15 Temmuz Şehitler Köprüsü Hgs Acentesi

PTT Kargo 15 Temmuz Şehitler Köprüsü Hgs Acentesi İstanbul'nın Üsküdar bölgesinde bulunmaktadır. Şubemizden Tüm Türkiye'ye kargo gönderimi yapabilirsiniz. Gönderdiğiniz koli yada paketelerin ağırlık ve ebatına göre fiyatlandırma uygulanmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki telefon ve adresten şubemize ulaşabilirsiniz.

PTT Kargo 15 Temmuz Şehitler Köprüsü Hgs Acentesi İletişim

Telefon:
(0216) 201 29 29
Adres:
Ptt 15 Temmuz Şehitler Köprüsü HGS Acentesi 15 Temmuz Şehitler Köprüsü üzeri Karayolları Binası Üsküdar İstanbul Anadolu Yakası

PTT Kargo ile gönderilen ürünlerin takibini sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Bunun için kargo gönderimi sırasında verilen takip numarası gerekmektedir. Sorgulama sonuç sayfasından paketinizin hangi adımlardan geçtiğini zaman ve yer olarak görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz PTT Kargo müşteri hizmetlerini arayarak kargo takip numaranızı öğrenebilirsiniz.

PTT Kargo 15 Temmuz Şehitler Köprüsü Hgs Acentesi Çalışma Saatleri

Haftaiçi:
08:30-12:30
Cumartesi:
13:30-17:00

PTT Kargo 15 temmuz şehitler köprüsü hgs acentesi çalışma saatleri olup bazı özel günlerde (Bayramlar) farklılık gösterebilmektedir. Bu saatler içinde şubeden kargo gönderimlerinizi veya teslim alımlarınızı yapabilirsiniz. Dilerseniz şubeyi arayarak adresinizden kargo teslimatıda yapabilirsiniz.

Harita

Etiketler

15 temmuz şehitler köprüsü hgs acentesi telefon15 temmuz şehitler köprüsü hgs acentesi adres15 temmuz şehitler köprüsü hgs acentesi nerede15 temmuz şehitler köprüsü hgs acentesi iletişim15 temmuz şehitler köprüsü hgs acentesi üsküdar

En Yakın Kargo © 2019