PTT Kargo -Arnavutköy- Durusu Şubesi

PTT Kargo -Arnavutköy- Durusu Şubesi İstanbul'nın Arnavutköy bölgesinde bulunmaktadır. Şubemizden Tüm Türkiye'ye kargo gönderimi yapabilirsiniz. Gönderdiğiniz koli yada paketelerin ağırlık ve ebatına göre fiyatlandırma uygulanmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki telefon ve adresten şubemize ulaşabilirsiniz.

PTT Kargo -Arnavutköy- Durusu Şubesi İletişim

Telefon:
(0212) 767 80 10
Adres:
Ptt - TERKOS MAH.BAYIRGÜLÜ SOK.NO:20 BİNA:2 P.K:34277 ARNAVUTKÖY, İstanbul

PTT Kargo ile gönderilen ürünlerin takibini sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Bunun için kargo gönderimi sırasında verilen takip numarası gerekmektedir. Sorgulama sonuç sayfasından paketinizin hangi adımlardan geçtiğini zaman ve yer olarak görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz PTT Kargo müşteri hizmetlerini arayarak kargo takip numaranızı öğrenebilirsiniz.

PTT Kargo -Arnavutköy- Durusu Şubesi Çalışma Saatleri

Haftaiçi:
08:30-12:30
Cumartesi:
13:30-17:00

PTT Kargo -arnavutköy- durusu şubesi çalışma saatleri olup bazı özel günlerde (Bayramlar) farklılık gösterebilmektedir. Bu saatler içinde şubeden kargo gönderimlerinizi veya teslim alımlarınızı yapabilirsiniz. Dilerseniz şubeyi arayarak adresinizden kargo teslimatıda yapabilirsiniz.

Harita

Etiketler

-arnavutköy- durusu şubesi telefon-arnavutköy- durusu şubesi adres-arnavutköy- durusu şubesi nerede-arnavutköy- durusu şubesi iletişim-arnavutköy- durusu şubesi arnavutköy

En Yakın Kargo © 2019