PTT Kargo 5. Zırhlı Tugay Şubesi

PTT Kargo 5. Zırhlı Tugay Şubesi Gaziantep'nın Şehitkamil bölgesinde bulunmaktadır. Şubemizden Tüm Türkiye'ye kargo gönderimi yapabilirsiniz. Gönderdiğiniz koli yada paketelerin ağırlık ve ebatına göre fiyatlandırma uygulanmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki telefon ve adresten şubemize ulaşabilirsiniz.

PTT Kargo 5. Zırhlı Tugay Şubesi İletişim

Telefon:
(0342) 322 04 90
Adres:
Ptt Zeytinli Mah. Sanikonukoğlu Bul.No 5 Şehitkamil Gaziantep

PTT Kargo ile gönderilen ürünlerin takibini sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Bunun için kargo gönderimi sırasında verilen takip numarası gerekmektedir. Sorgulama sonuç sayfasından paketinizin hangi adımlardan geçtiğini zaman ve yer olarak görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz PTT Kargo müşteri hizmetlerini arayarak kargo takip numaranızı öğrenebilirsiniz.

PTT Kargo 5. Zırhlı Tugay Şubesi Çalışma Saatleri

Haftaiçi:
08:30-12:30
Cumartesi:
13:30-17:00

PTT Kargo 5. zırhlı tugay şubesi çalışma saatleri olup bazı özel günlerde (Bayramlar) farklılık gösterebilmektedir. Bu saatler içinde şubeden kargo gönderimlerinizi veya teslim alımlarınızı yapabilirsiniz. Dilerseniz şubeyi arayarak adresinizden kargo teslimatıda yapabilirsiniz.

Harita

Etiketler

5. zırhlı tugay şubesi telefon5. zırhlı tugay şubesi adres5. zırhlı tugay şubesi nerede5. zırhlı tugay şubesi iletişim5. zırhlı tugay şubesi şehitkamil

En Yakın Kargo © 2019