PTT Kargo 2. Gündoğan Şubesi

PTT Kargo 2. Gündoğan Şubesi Balıkesir'nın Altieylül bölgesinde bulunmaktadır. Şubemizden Tüm Türkiye'ye kargo gönderimi yapabilirsiniz. Gönderdiğiniz koli yada paketelerin ağırlık ve ebatına göre fiyatlandırma uygulanmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki telefon ve adresten şubemize ulaşabilirsiniz.

PTT Kargo 2. Gündoğan Şubesi İletişim

Telefon:
(0266) 244 39 32
Adres:
2.Gündoğan Mah. Erguvan Sok. No1 Altıeylül/Balıkesir, Altieylül

PTT Kargo ile gönderilen ürünlerin takibini sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Bunun için kargo gönderimi sırasında verilen takip numarası gerekmektedir. Sorgulama sonuç sayfasından paketinizin hangi adımlardan geçtiğini zaman ve yer olarak görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz PTT Kargo müşteri hizmetlerini arayarak kargo takip numaranızı öğrenebilirsiniz.

PTT Kargo 2. Gündoğan Şubesi Çalışma Saatleri

Haftaiçi:
08:30-12:30
Cumartesi:
13:30-17:00

PTT Kargo 2. gündoğan şubesi çalışma saatleri olup bazı özel günlerde (Bayramlar) farklılık gösterebilmektedir. Bu saatler içinde şubeden kargo gönderimlerinizi veya teslim alımlarınızı yapabilirsiniz. Dilerseniz şubeyi arayarak adresinizden kargo teslimatıda yapabilirsiniz.

Harita

Etiketler

2. gündoğan şubesi telefon2. gündoğan şubesi adres2. gündoğan şubesi nerede2. gündoğan şubesi iletişim2. gündoğan şubesi altieylül

En Yakın Kargo © 2019