PTT Kargo Abdurrahmanlar Acentesi

PTT Kargo Abdurrahmanlar Acentesi Antalya'nın Serik bölgesinde bulunmaktadır. Şubemizden Tüm Türkiye'ye kargo gönderimi yapabilirsiniz. Gönderdiğiniz koli yada paketelerin ağırlık ve ebatına göre fiyatlandırma uygulanmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki telefon ve adresten şubemize ulaşabilirsiniz.

PTT Kargo Abdurrahmanlar Acentesi İletişim

Telefon:
(0242) 732 32 15
Adres:
Zümrüt Mah.atatürk Cd.no:68/C Serik Antalya

PTT Kargo ile gönderilen ürünlerin takibini sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Bunun için kargo gönderimi sırasında verilen takip numarası gerekmektedir. Sorgulama sonuç sayfasından paketinizin hangi adımlardan geçtiğini zaman ve yer olarak görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz PTT Kargo müşteri hizmetlerini arayarak kargo takip numaranızı öğrenebilirsiniz.

PTT Kargo Abdurrahmanlar Acentesi Çalışma Saatleri

Haftaiçi:
08:30-12:30
Cumartesi:
13:30-17:00

PTT Kargo abdurrahmanlar acentesi çalışma saatleri olup bazı özel günlerde (Bayramlar) farklılık gösterebilmektedir. Bu saatler içinde şubeden kargo gönderimlerinizi veya teslim alımlarınızı yapabilirsiniz. Dilerseniz şubeyi arayarak adresinizden kargo teslimatıda yapabilirsiniz.

Harita

Etiketler

abdurrahmanlar acentesi telefonabdurrahmanlar acentesi adresabdurrahmanlar acentesi neredeabdurrahmanlar acentesi iletişimabdurrahmanlar acentesi serik

En Yakın Kargo © 2019