PTT Kargo Adana Batı Çıkış Acentesi

PTT Kargo Adana Batı Çıkış Acentesi Adana'nın Çukurova bölgesinde bulunmaktadır. Şubemizden Tüm Türkiye'ye kargo gönderimi yapabilirsiniz. Gönderdiğiniz koli yada paketelerin ağırlık ve ebatına göre fiyatlandırma uygulanmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki telefon ve adresten şubemize ulaşabilirsiniz.

PTT Kargo Adana Batı Çıkış Acentesi İletişim

Telefon:
0506 599 64 26
Adres:
Ptt Şambayadı Mah. Turgut Özal Cd.no 1 Çukurova Adana

PTT Kargo ile gönderilen ürünlerin takibini sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Bunun için kargo gönderimi sırasında verilen takip numarası gerekmektedir. Sorgulama sonuç sayfasından paketinizin hangi adımlardan geçtiğini zaman ve yer olarak görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz PTT Kargo müşteri hizmetlerini arayarak kargo takip numaranızı öğrenebilirsiniz.

PTT Kargo Adana Batı Çıkış Acentesi Çalışma Saatleri

Haftaiçi:
08:30-12:30
Cumartesi:
13:30-17:00

PTT Kargo adana batı çıkış acentesi çalışma saatleri olup bazı özel günlerde (Bayramlar) farklılık gösterebilmektedir. Bu saatler içinde şubeden kargo gönderimlerinizi veya teslim alımlarınızı yapabilirsiniz. Dilerseniz şubeyi arayarak adresinizden kargo teslimatıda yapabilirsiniz.

Harita

Etiketler

adana batı çıkış acentesi telefonadana batı çıkış acentesi adresadana batı çıkış acentesi neredeadana batı çıkış acentesi iletişimadana batı çıkış acentesi çukurova

En Yakın Kargo © 2019