MNG Kargo Abidinpaşa Şubesi

MNG Kargo Abidinpaşa Şubesi Ankara'nın Mamak bölgesinde bulunmaktadır. Şubemizden Tüm Türkiye'ye kargo gönderimi yapabilirsiniz. Gönderdiğiniz koli yada paketelerin ağırlık ve ebatına göre fiyatlandırma uygulanmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki telefon ve adresten şubemize ulaşabilirsiniz.

MNG Kargo Abidinpaşa Şubesi İletişim

Telefon:
(0312) 365 65 12
(0312) 365 65 13
Adres:
Tıp Fakültesi Cad. No:163/A Abidinpaşa MAMAK, Ankara

MNG Kargo ile gönderilen ürünlerin takibini sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Bunun için kargo gönderimi sırasında verilen takip numarası gerekmektedir. Sorgulama sonuç sayfasından paketinizin hangi adımlardan geçtiğini zaman ve yer olarak görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz MNG Kargo müşteri hizmetlerini arayarak kargo takip numaranızı öğrenebilirsiniz.

MNG Kargo Abidinpaşa Şubesi Çalışma Saatleri

Haftaiçi:
08:30-18:00
Cumartesi:
08:30-14:00

MNG Kargo abidinpaşa şubesi çalışma saatleri olup bazı özel günlerde (Bayramlar) farklılık gösterebilmektedir. Bu saatler içinde şubeden kargo gönderimlerinizi veya teslim alımlarınızı yapabilirsiniz. Dilerseniz şubeyi arayarak adresinizden kargo teslimatıda yapabilirsiniz.

Harita

Etiketler

abidinpaşa şubesi telefonabidinpaşa şubesi adresabidinpaşa şubesi neredeabidinpaşa şubesi iletişimabidinpaşa şubesi mamak

En Yakın Kargo © 2019