Yurtiçi Kargo Şubesi

Hasbahçe Şubesi Adresi ve Telefonu | Yurtiçi Kargo

Kağıthane / İstanbul
Adres Kağıthane Merkez Mh. Tabya Cd. Kağıthane / İstanbul Kağıthane · İstanbul Yol tarifi al

Yurtiçi Kargo Hasbahçe Şubesi kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor? Günlük saatlerin tamamını sayfadaki çalışma saatleri tablosunda bulabilirsiniz.

Şube İstanbul Kağıthane'de bulunuyor. Açık adres: Kağıthane Merkez Mh. Tabya Cd. Kağıthane / İstanbul. Gitmeden önce 0212 295 13 50 numarasını arayarak bilgi alabilirsiniz.

Konum ve ulaşım

Hasbahçe Şubesi
Kağıthane Merkez Mh. Tabya Cd. Kağıthane / İstanbul
Yol Tarifi Al

Kağıthane sınırları içinde Yurtiçi Kargo'nun 7 şubesi daha bulunuyor. İstanbul genelindeki tüm şubeleri görün.

Hasbahçe çevresindeki diğer şubeler

Vadi

Yurtiçi Kargo

Kağıthane

0.9 km
Adres
Merkez Mahallesi Ayazma Caddesi Nef11 D Blok No:21a/1 Kağıthane İstanbul
Çalışma saati
Belirtilmemiş
Telefon
0212 224 09 83

Hasbahçe Şubesi hakkında sık sorulanlar

Yurtiçi Kargo Hasbahçe Şubesi nerede?

Yurtiçi Kargo Hasbahçe Şubesi, Kağıthane Merkez Mh. Tabya Cd. Kağıthane / İstanbul adresinde bulunmaktadır. Şube Kağıthane/İstanbul bölgesinde hizmet verir.

Yurtiçi Kargo Hasbahçe Şubesi telefon numarası nedir?

Yurtiçi Kargo Hasbahçe Şubesi ile 0212 295 13 50 numarasından iletişime geçebilirsiniz.

Hasbahçe Şubesi dışında yakında başka Yurtiçi Kargo şubesi var mı?

Evet. Bu şubeye en yakın Yurtiçi Kargo şubeleri: Sadabat (0,5 km), Vadi (0,9 km) ve Çağlayan (1,6 km).

İstanbul'da kaç Yurtiçi Kargo şubesi var?

İstanbul'da toplam 248 Yurtiçi Kargo şubesi bulunmaktadır. Tüm listeye İstanbul Yurtiçi Kargo şubeleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Düzeltme öner

Yurtiçi Kargo · Hasbahçe Şubesi

Sorun ne?

Yanlış olan bilgileri aşağıda düzeltin. Her bildirim yayına alınmadan önce ekibimizce kontrol edilir.

Bu form reCAPTCHA ile korunmaktadır; Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.

Kargonuz nerede, en yakın şube hangisi?

Konumunuzu paylaşın, çevrenizdeki tüm kargo şubelerini mesafeye göre sıralayalım ya da takip numaranızla gönderinizi sorgulayın.

Kargo Takip
Hemen Ara