Yurtiçi Kargo Şubesi

Yurtiçi Kargo Muratpaşa/Antalya: Güzeloba Şubesi

Muratpaşa / Antalya
Adres Güzeloba Çağlayan Mh. Barınaklar Blv.92/ A Muratpaşa / Antalya Muratpaşa · Antalya Yol tarifi al

Antalya Muratpaşa'da bulunan Güzeloba Şubesi, Yurtiçi Kargo'nun şube ağının bir parçasıdır. Kargo gönderme, gönderi teslim alma ve iade işlemleri için şubeye başvurabilirsiniz. Yurtiçi Kargo'nun Antalya'da toplam 43 şubesi bulunuyor.

Şubenin adresi: Güzeloba Çağlayan Mh. Barınaklar Blv.92/ A Muratpaşa / Antalya. Telefon: 0242 324 55 71. Gitmeden önce şubeyi arayarak gönderinizin hazır olup olmadığını sormanız zaman kazandırır.

Konum ve ulaşım

Güzeloba Şubesi
Güzeloba Çağlayan Mh. Barınaklar Blv.92/ A Muratpaşa / Antalya
Yol Tarifi Al

Muratpaşa sınırları içinde Yurtiçi Kargo'nun 11 şubesi daha bulunuyor. Antalya genelindeki tüm şubeleri görün.

Güzeloba çevresindeki diğer şubeler

Kundu

Yurtiçi Kargo

Muratpaşa

1.7 km
Adres
Kundu Güzeloba Mh. Havaalanı Cd. No:13/a Muratpaşa / Antalya
Çalışma saati
Belirtilmemiş
Telefon
0242 349 04 03

Lara

Yurtiçi Kargo

Muratpaşa

4.4 km
Adres
Yeşilbahçe Mh. 1471. Sk. Hafize Kemanoğlu Apt. No:8/a Muratpaşa / Antalya
Çalışma saati
Belirtilmemiş
Telefon
0242 322 11 85

Toprak

Yurtiçi Kargo

Muratpaşa

6.5 km
Adres
Kızıltoprak Mh. Mevlana Cd. Çelik Ap. No: 22 /5 Muratpaşa / Antalya
Çalışma saati
Belirtilmemiş
Telefon
0242 280 34 05

Adalya

Yurtiçi Kargo

Muratpaşa

7.9 km
Adres
Tahılpazarı Hm. 470 Sk. Şahin İş Merkezi No:8 F-g Muratpaşa Antalya
Çalışma saati
Belirtilmemiş
Telefon
0242 247 67 39

Güzeloba Şubesi hakkında sık sorulanlar

Yurtiçi Kargo Güzeloba Şubesi nerede?

Yurtiçi Kargo Güzeloba Şubesi, Güzeloba Çağlayan Mh. Barınaklar Blv.92/ A Muratpaşa / Antalya adresinde bulunmaktadır. Şube Muratpaşa/Antalya bölgesinde hizmet verir.

Yurtiçi Kargo Güzeloba Şubesi telefon numarası nedir?

Yurtiçi Kargo Güzeloba Şubesi ile 0242 324 55 71 numarasından iletişime geçebilirsiniz.

Güzeloba Şubesi dışında yakında başka Yurtiçi Kargo şubesi var mı?

Evet. Bu şubeye en yakın Yurtiçi Kargo şubeleri: Kundu (1,7 km), Lara (4,4 km) ve Meydankavağı (4,4 km).

Antalya'da kaç Yurtiçi Kargo şubesi var?

Antalya'da toplam 43 Yurtiçi Kargo şubesi bulunmaktadır. Tüm listeye Antalya Yurtiçi Kargo şubeleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Düzeltme öner

Yurtiçi Kargo · Güzeloba Şubesi

Sorun ne?

Yanlış olan bilgileri aşağıda düzeltin. Her bildirim yayına alınmadan önce ekibimizce kontrol edilir.

Bu form reCAPTCHA ile korunmaktadır; Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.

Kargonuz nerede, en yakın şube hangisi?

Konumunuzu paylaşın, çevrenizdeki tüm kargo şubelerini mesafeye göre sıralayalım ya da takip numaranızla gönderinizi sorgulayın.

Kargo Takip
Hemen Ara