PTT Kargo Adalet Sarayı Şube Şefliği

PTT Kargo Adalet Sarayı Şube Şefliği Van'nın İpekyolu bölgesinde bulunmaktadır. Şubemizden Tüm Türkiye'ye kargo gönderimi yapabilirsiniz. Gönderdiğiniz koli yada paketelerin ağırlık ve ebatına göre fiyatlandırma uygulanmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki telefon ve adresten şubemize ulaşabilirsiniz.

PTT Kargo Adalet Sarayı Şube Şefliği İletişim

Telefon:
(0432) 216 62 48
Adres:
Ptt Adliye Sarayı Şube Şefliği Selimbey Mahallesi İpekyolu Caddesi Adliye Sarayı İpekyoluVan

PTT Kargo ile gönderilen ürünlerin takibini sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Bunun için kargo gönderimi sırasında verilen takip numarası gerekmektedir. Sorgulama sonuç sayfasından paketinizin hangi adımlardan geçtiğini zaman ve yer olarak görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz PTT Kargo müşteri hizmetlerini arayarak kargo takip numaranızı öğrenebilirsiniz.

PTT Kargo Adalet Sarayı Şube Şefliği Çalışma Saatleri

Haftaiçi:
08:30-12:30
Cumartesi:
13:30-17:00

PTT Kargo adalet sarayı şube şefliği çalışma saatleri olup bazı özel günlerde (Bayramlar) farklılık gösterebilmektedir. Bu saatler içinde şubeden kargo gönderimlerinizi veya teslim alımlarınızı yapabilirsiniz. Dilerseniz şubeyi arayarak adresinizden kargo teslimatıda yapabilirsiniz.

Harita

Etiketler

adalet sarayı şube şefliği telefonadalet sarayı şube şefliği adresadalet sarayı şube şefliği neredeadalet sarayı şube şefliği iletişimadalet sarayı şube şefliği ipekyolu

En Yakın Kargo © 2019