PTT Kargo Karşiyaka Merkez Müdürlüğü

PTT Kargo Karşiyaka Merkez Müdürlüğü Tokat'nın Merkez bölgesinde bulunmaktadır. Şubemizden Tüm Türkiye'ye kargo gönderimi yapabilirsiniz. Gönderdiğiniz koli yada paketelerin ağırlık ve ebatına göre fiyatlandırma uygulanmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki telefon ve adresten şubemize ulaşabilirsiniz.

PTT Kargo Karşiyaka Merkez Müdürlüğü İletişim

Telefon:
(0356) 229 12 09
Adres:
Karşıyaka Mh. Orhangazi Cd. No 134 Tokat, Merkez

PTT Kargo ile gönderilen ürünlerin takibini sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Bunun için kargo gönderimi sırasında verilen takip numarası gerekmektedir. Sorgulama sonuç sayfasından paketinizin hangi adımlardan geçtiğini zaman ve yer olarak görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz PTT Kargo müşteri hizmetlerini arayarak kargo takip numaranızı öğrenebilirsiniz.

PTT Kargo Karşiyaka Merkez Müdürlüğü Çalışma Saatleri

Haftaiçi:
08:30-12:30
Cumartesi:
13:30-17:00

PTT Kargo karşiyaka merkez müdürlüğü çalışma saatleri olup bazı özel günlerde (Bayramlar) farklılık gösterebilmektedir. Bu saatler içinde şubeden kargo gönderimlerinizi veya teslim alımlarınızı yapabilirsiniz. Dilerseniz şubeyi arayarak adresinizden kargo teslimatıda yapabilirsiniz.

Harita

Etiketler

karşiyaka merkez müdürlüğü telefonkarşiyaka merkez müdürlüğü adreskarşiyaka merkez müdürlüğü neredekarşiyaka merkez müdürlüğü iletişimkarşiyaka merkez müdürlüğü merkez

En Yakın Kargo © 2019