PTT Kargo 48. Piyade Alayı Şubesi

PTT Kargo 48. Piyade Alayı Şubesi Tokat'nın Merkez bölgesinde bulunmaktadır. Şubemizden Tüm Türkiye'ye kargo gönderimi yapabilirsiniz. Gönderdiğiniz koli yada paketelerin ağırlık ve ebatına göre fiyatlandırma uygulanmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki telefon ve adresten şubemize ulaşabilirsiniz.

PTT Kargo 48. Piyade Alayı Şubesi İletişim

Telefon:
(0356) 214 21 36
Adres:
PTT GOP KIŞLASI 48.PİYADE EĞİTİN ALAYI KOMUTANLIĞI TOKAT, Tokat

PTT Kargo ile gönderilen ürünlerin takibini sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Bunun için kargo gönderimi sırasında verilen takip numarası gerekmektedir. Sorgulama sonuç sayfasından paketinizin hangi adımlardan geçtiğini zaman ve yer olarak görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz PTT Kargo müşteri hizmetlerini arayarak kargo takip numaranızı öğrenebilirsiniz.

PTT Kargo 48. Piyade Alayı Şubesi Çalışma Saatleri

Haftaiçi:
08:30-12:30
Cumartesi:
13:30-17:00

PTT Kargo 48. piyade alayı şubesi çalışma saatleri olup bazı özel günlerde (Bayramlar) farklılık gösterebilmektedir. Bu saatler içinde şubeden kargo gönderimlerinizi veya teslim alımlarınızı yapabilirsiniz. Dilerseniz şubeyi arayarak adresinizden kargo teslimatıda yapabilirsiniz.

Harita

Etiketler

48. piyade alayı şubesi telefon48. piyade alayı şubesi adres48. piyade alayı şubesi nerede48. piyade alayı şubesi iletişim48. piyade alayı şubesi merkez

En Yakın Kargo © 2019