PTT Kargo 23. Jan. Sınır Tüm. Komutanlığı Şubesi

PTT Kargo 23. Jan. Sınır Tüm. Komutanlığı Şubesi Şırnak'nın Merkez bölgesinde bulunmaktadır. Şubemizden Tüm Türkiye'ye kargo gönderimi yapabilirsiniz. Gönderdiğiniz koli yada paketelerin ağırlık ve ebatına göre fiyatlandırma uygulanmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki telefon ve adresten şubemize ulaşabilirsiniz.

PTT Kargo 23. Jan. Sınır Tüm. Komutanlığı Şubesi İletişim

Telefon:
(0486) 218 12 52
Adres:
Ptt Yeşilyurt Mah.uludere Cad.susam Sk.no33 Merkez Şırnak

PTT Kargo ile gönderilen ürünlerin takibini sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Bunun için kargo gönderimi sırasında verilen takip numarası gerekmektedir. Sorgulama sonuç sayfasından paketinizin hangi adımlardan geçtiğini zaman ve yer olarak görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz PTT Kargo müşteri hizmetlerini arayarak kargo takip numaranızı öğrenebilirsiniz.

PTT Kargo 23. Jan. Sınır Tüm. Komutanlığı Şubesi Çalışma Saatleri

Haftaiçi:
08:30-12:30
Cumartesi:
13:30-17:00

PTT Kargo 23. jan. sınır tüm. komutanlığı şubesi çalışma saatleri olup bazı özel günlerde (Bayramlar) farklılık gösterebilmektedir. Bu saatler içinde şubeden kargo gönderimlerinizi veya teslim alımlarınızı yapabilirsiniz. Dilerseniz şubeyi arayarak adresinizden kargo teslimatıda yapabilirsiniz.

Harita

Etiketler

23. jan. sınır tüm. komutanlığı şubesi telefon23. jan. sınır tüm. komutanlığı şubesi adres23. jan. sınır tüm. komutanlığı şubesi nerede23. jan. sınır tüm. komutanlığı şubesi iletişim23. jan. sınır tüm. komutanlığı şubesi merkez

En Yakın Kargo © 2019