PTT Kargo Viranşehir Merkez Müdürlüğü

PTT Kargo Viranşehir Merkez Müdürlüğü Şanlıurfa'nın Viranşehir bölgesinde bulunmaktadır. Şubemizden Tüm Türkiye'ye kargo gönderimi yapabilirsiniz. Gönderdiğiniz koli yada paketelerin ağırlık ve ebatına göre fiyatlandırma uygulanmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki telefon ve adresten şubemize ulaşabilirsiniz.

PTT Kargo Viranşehir Merkez Müdürlüğü İletişim

Telefon:
(0414) 511 40 09
Adres:
PTTViranşehir Merkezi Kışla Mah. 137. Sokak No 5, Şanlıurfa

PTT Kargo ile gönderilen ürünlerin takibini sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Bunun için kargo gönderimi sırasında verilen takip numarası gerekmektedir. Sorgulama sonuç sayfasından paketinizin hangi adımlardan geçtiğini zaman ve yer olarak görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz PTT Kargo müşteri hizmetlerini arayarak kargo takip numaranızı öğrenebilirsiniz.

PTT Kargo Viranşehir Merkez Müdürlüğü Çalışma Saatleri

Haftaiçi:
08:30-12:30
Cumartesi:
13:30-17:00

PTT Kargo viranşehir merkez müdürlüğü çalışma saatleri olup bazı özel günlerde (Bayramlar) farklılık gösterebilmektedir. Bu saatler içinde şubeden kargo gönderimlerinizi veya teslim alımlarınızı yapabilirsiniz. Dilerseniz şubeyi arayarak adresinizden kargo teslimatıda yapabilirsiniz.

Harita

Etiketler

viranşehir merkez müdürlüğü telefonviranşehir merkez müdürlüğü adresviranşehir merkez müdürlüğü neredeviranşehir merkez müdürlüğü iletişimviranşehir merkez müdürlüğü viranşehir

En Yakın Kargo © 2019