PTT Kargo Bahçelievler Şube Şefliği

PTT Kargo Bahçelievler Şube Şefliği Şanlıurfa'nın Haliliye bölgesinde bulunmaktadır. Şubemizden Tüm Türkiye'ye kargo gönderimi yapabilirsiniz. Gönderdiğiniz koli yada paketelerin ağırlık ve ebatına göre fiyatlandırma uygulanmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki telefon ve adresten şubemize ulaşabilirsiniz.

PTT Kargo Bahçelievler Şube Şefliği İletişim

Telefon:
(0414) 314 13 80
Adres:
PTT Bamyasuyu Mahallesi Kadri Eroğan Caddesi Şanlıurfa Maliye Binası, Haliliye

PTT Kargo ile gönderilen ürünlerin takibini sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Bunun için kargo gönderimi sırasında verilen takip numarası gerekmektedir. Sorgulama sonuç sayfasından paketinizin hangi adımlardan geçtiğini zaman ve yer olarak görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz PTT Kargo müşteri hizmetlerini arayarak kargo takip numaranızı öğrenebilirsiniz.

PTT Kargo Bahçelievler Şube Şefliği Çalışma Saatleri

Haftaiçi:
08:30-12:30
Cumartesi:
13:30-17:00

PTT Kargo bahçelievler şube şefliği çalışma saatleri olup bazı özel günlerde (Bayramlar) farklılık gösterebilmektedir. Bu saatler içinde şubeden kargo gönderimlerinizi veya teslim alımlarınızı yapabilirsiniz. Dilerseniz şubeyi arayarak adresinizden kargo teslimatıda yapabilirsiniz.

Harita

Etiketler

bahçelievler şube şefliği telefonbahçelievler şube şefliği adresbahçelievler şube şefliği neredebahçelievler şube şefliği iletişimbahçelievler şube şefliği haliliye

En Yakın Kargo © 2019