PTT Kargo 15 Temmuz Şehitler Şube Şefliği

PTT Kargo 15 Temmuz Şehitler Şube Şefliği Şanlıurfa'nın Karaköprü bölgesinde bulunmaktadır. Şubemizden Tüm Türkiye'ye kargo gönderimi yapabilirsiniz. Gönderdiğiniz koli yada paketelerin ağırlık ve ebatına göre fiyatlandırma uygulanmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki telefon ve adresten şubemize ulaşabilirsiniz.

PTT Kargo 15 Temmuz Şehitler Şube Şefliği İletişim

Telefon:
(0414) 347 79 19
Adres:
Çankaya Mah. 2013.Sk. İnanç Apt No2B, Şanlıurfa

PTT Kargo ile gönderilen ürünlerin takibini sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Bunun için kargo gönderimi sırasında verilen takip numarası gerekmektedir. Sorgulama sonuç sayfasından paketinizin hangi adımlardan geçtiğini zaman ve yer olarak görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz PTT Kargo müşteri hizmetlerini arayarak kargo takip numaranızı öğrenebilirsiniz.

PTT Kargo 15 Temmuz Şehitler Şube Şefliği Çalışma Saatleri

Haftaiçi:
08:30-12:30
Cumartesi:
13:30-17:00

PTT Kargo 15 temmuz şehitler şube şefliği çalışma saatleri olup bazı özel günlerde (Bayramlar) farklılık gösterebilmektedir. Bu saatler içinde şubeden kargo gönderimlerinizi veya teslim alımlarınızı yapabilirsiniz. Dilerseniz şubeyi arayarak adresinizden kargo teslimatıda yapabilirsiniz.

Harita

Etiketler

15 temmuz şehitler şube şefliği telefon15 temmuz şehitler şube şefliği adres15 temmuz şehitler şube şefliği nerede15 temmuz şehitler şube şefliği iletişim15 temmuz şehitler şube şefliği karaköprü

En Yakın Kargo © 2019