PTT Kargo Adapazarı Pdm Müdürlüğü

PTT Kargo Adapazarı Pdm Müdürlüğü Sakarya'nın Adapazari bölgesinde bulunmaktadır. Şubemizden Tüm Türkiye'ye kargo gönderimi yapabilirsiniz. Gönderdiğiniz koli yada paketelerin ağırlık ve ebatına göre fiyatlandırma uygulanmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki telefon ve adresten şubemize ulaşabilirsiniz.

PTT Kargo Adapazarı Pdm Müdürlüğü İletişim

Telefon:
(0264) 291 55 66
Adres:
Maltepe Mh. 511. Sk. 39 AdapazarıSakarya, Adapazari

PTT Kargo ile gönderilen ürünlerin takibini sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Bunun için kargo gönderimi sırasında verilen takip numarası gerekmektedir. Sorgulama sonuç sayfasından paketinizin hangi adımlardan geçtiğini zaman ve yer olarak görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz PTT Kargo müşteri hizmetlerini arayarak kargo takip numaranızı öğrenebilirsiniz.

PTT Kargo Adapazarı Pdm Müdürlüğü Çalışma Saatleri

Haftaiçi:
08:30-12:30
Cumartesi:
13:30-17:00

PTT Kargo adapazarı pdm müdürlüğü çalışma saatleri olup bazı özel günlerde (Bayramlar) farklılık gösterebilmektedir. Bu saatler içinde şubeden kargo gönderimlerinizi veya teslim alımlarınızı yapabilirsiniz. Dilerseniz şubeyi arayarak adresinizden kargo teslimatıda yapabilirsiniz.

Harita

Etiketler

adapazarı pdm müdürlüğü telefonadapazarı pdm müdürlüğü adresadapazarı pdm müdürlüğü neredeadapazarı pdm müdürlüğü iletişimadapazarı pdm müdürlüğü adapazari

En Yakın Kargo © 2019