PTT Kargo 2. Ordu Garnizon Lojmanı Şubesi

PTT Kargo 2. Ordu Garnizon Lojmanı Şubesi Malatya'nın Yeşilyurt bölgesinde bulunmaktadır. Şubemizden Tüm Türkiye'ye kargo gönderimi yapabilirsiniz. Gönderdiğiniz koli yada paketelerin ağırlık ve ebatına göre fiyatlandırma uygulanmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki telefon ve adresten şubemize ulaşabilirsiniz.

PTT Kargo 2. Ordu Garnizon Lojmanı Şubesi İletişim

Telefon:
(0422) 336 71 24
Adres:
Cevatpaşa Mah.tulga Kışlası 1.kahramanlar1 Merkez Malatya, Yeşilyurt

PTT Kargo ile gönderilen ürünlerin takibini sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Bunun için kargo gönderimi sırasında verilen takip numarası gerekmektedir. Sorgulama sonuç sayfasından paketinizin hangi adımlardan geçtiğini zaman ve yer olarak görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz PTT Kargo müşteri hizmetlerini arayarak kargo takip numaranızı öğrenebilirsiniz.

PTT Kargo 2. Ordu Garnizon Lojmanı Şubesi Çalışma Saatleri

Haftaiçi:
08:30-12:30
Cumartesi:
13:30-17:00

PTT Kargo 2. ordu garnizon lojmanı şubesi çalışma saatleri olup bazı özel günlerde (Bayramlar) farklılık gösterebilmektedir. Bu saatler içinde şubeden kargo gönderimlerinizi veya teslim alımlarınızı yapabilirsiniz. Dilerseniz şubeyi arayarak adresinizden kargo teslimatıda yapabilirsiniz.

Harita

Etiketler

2. ordu garnizon lojmanı şubesi telefon2. ordu garnizon lojmanı şubesi adres2. ordu garnizon lojmanı şubesi nerede2. ordu garnizon lojmanı şubesi iletişim2. ordu garnizon lojmanı şubesi yeşilyurt

En Yakın Kargo © 2019