PTT Kargo 2.ord.şoför Okulu Şubesi

PTT Kargo 2.ord.şoför Okulu Şubesi Malatya'nın Yeşilyurt bölgesinde bulunmaktadır. Şubemizden Tüm Türkiye'ye kargo gönderimi yapabilirsiniz. Gönderdiğiniz koli yada paketelerin ağırlık ve ebatına göre fiyatlandırma uygulanmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki telefon ve adresten şubemize ulaşabilirsiniz.

PTT Kargo 2.ord.şoför Okulu Şubesi İletişim

Telefon:
(0422) 238 09 03
Adres:
Ptt Turgut Özal Mah.karagöz Cd.1 Merkez Malatya, Yeşilyurt

PTT Kargo ile gönderilen ürünlerin takibini sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Bunun için kargo gönderimi sırasında verilen takip numarası gerekmektedir. Sorgulama sonuç sayfasından paketinizin hangi adımlardan geçtiğini zaman ve yer olarak görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz PTT Kargo müşteri hizmetlerini arayarak kargo takip numaranızı öğrenebilirsiniz.

PTT Kargo 2.ord.şoför Okulu Şubesi Çalışma Saatleri

Haftaiçi:
08:30-12:30
Cumartesi:
13:30-17:00

PTT Kargo 2.ord.şoför okulu şubesi çalışma saatleri olup bazı özel günlerde (Bayramlar) farklılık gösterebilmektedir. Bu saatler içinde şubeden kargo gönderimlerinizi veya teslim alımlarınızı yapabilirsiniz. Dilerseniz şubeyi arayarak adresinizden kargo teslimatıda yapabilirsiniz.

Harita

Etiketler

2.ord.şoför okulu şubesi telefon2.ord.şoför okulu şubesi adres2.ord.şoför okulu şubesi nerede2.ord.şoför okulu şubesi iletişim2.ord.şoför okulu şubesi yeşilyurt

En Yakın Kargo © 2019