PTT Kargo 2. Organize Sanayi Şubesi

PTT Kargo 2. Organize Sanayi Şubesi Konya'nın Karatay bölgesinde bulunmaktadır. Şubemizden Tüm Türkiye'ye kargo gönderimi yapabilirsiniz. Gönderdiğiniz koli yada paketelerin ağırlık ve ebatına göre fiyatlandırma uygulanmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki telefon ve adresten şubemize ulaşabilirsiniz.

PTT Kargo 2. Organize Sanayi Şubesi İletişim

Telefon:
(0332) 239 12 52
Adres:
Ptt BÜYÜKKAYACIKOSB MH. EVRENKÖY CD. NO10 Selçuklu Konya, Karatay

PTT Kargo ile gönderilen ürünlerin takibini sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Bunun için kargo gönderimi sırasında verilen takip numarası gerekmektedir. Sorgulama sonuç sayfasından paketinizin hangi adımlardan geçtiğini zaman ve yer olarak görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz PTT Kargo müşteri hizmetlerini arayarak kargo takip numaranızı öğrenebilirsiniz.

PTT Kargo 2. Organize Sanayi Şubesi Çalışma Saatleri

Haftaiçi:
08:30-12:30
Cumartesi:
13:30-17:00

PTT Kargo 2. organize sanayi şubesi çalışma saatleri olup bazı özel günlerde (Bayramlar) farklılık gösterebilmektedir. Bu saatler içinde şubeden kargo gönderimlerinizi veya teslim alımlarınızı yapabilirsiniz. Dilerseniz şubeyi arayarak adresinizden kargo teslimatıda yapabilirsiniz.

Harita

Etiketler

2. organize sanayi şubesi telefon2. organize sanayi şubesi adres2. organize sanayi şubesi nerede2. organize sanayi şubesi iletişim2. organize sanayi şubesi karatay

En Yakın Kargo © 2019