PTT Kargo 9 Eylül Tıp Fakültesi Şubesi

PTT Kargo 9 Eylül Tıp Fakültesi Şubesi İzmir'nın Balçova bölgesinde bulunmaktadır. Şubemizden Tüm Türkiye'ye kargo gönderimi yapabilirsiniz. Gönderdiğiniz koli yada paketelerin ağırlık ve ebatına göre fiyatlandırma uygulanmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki telefon ve adresten şubemize ulaşabilirsiniz.

PTT Kargo 9 Eylül Tıp Fakültesi Şubesi İletişim

Telefon:
(0232) 277 70 31
Adres:
Ptt Incıraltı Mah.Mıthatpasa Cd.160 Balçova İzmir

PTT Kargo ile gönderilen ürünlerin takibini sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Bunun için kargo gönderimi sırasında verilen takip numarası gerekmektedir. Sorgulama sonuç sayfasından paketinizin hangi adımlardan geçtiğini zaman ve yer olarak görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz PTT Kargo müşteri hizmetlerini arayarak kargo takip numaranızı öğrenebilirsiniz.

PTT Kargo 9 Eylül Tıp Fakültesi Şubesi Çalışma Saatleri

Haftaiçi:
08:30-12:30
Cumartesi:
13:30-17:00

PTT Kargo 9 eylül tıp fakültesi şubesi çalışma saatleri olup bazı özel günlerde (Bayramlar) farklılık gösterebilmektedir. Bu saatler içinde şubeden kargo gönderimlerinizi veya teslim alımlarınızı yapabilirsiniz. Dilerseniz şubeyi arayarak adresinizden kargo teslimatıda yapabilirsiniz.

Harita

Etiketler

9 eylül tıp fakültesi şubesi telefon9 eylül tıp fakültesi şubesi adres9 eylül tıp fakültesi şubesi nerede9 eylül tıp fakültesi şubesi iletişim9 eylül tıp fakültesi şubesi balçova

En Yakın Kargo © 2019