PTT Kargo 3. Taktik Tümen Şubesi

PTT Kargo 3. Taktik Tümen Şubesi Hakkari'nın Yüksekova bölgesinde bulunmaktadır. Şubemizden Tüm Türkiye'ye kargo gönderimi yapabilirsiniz. Gönderdiğiniz koli yada paketelerin ağırlık ve ebatına göre fiyatlandırma uygulanmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki telefon ve adresten şubemize ulaşabilirsiniz.

PTT Kargo 3. Taktik Tümen Şubesi İletişim

Telefon:
(0438) 351 40 77
Adres:
Ptt İpek Mah.3.tüm. Yüksekova Hakkari

PTT Kargo ile gönderilen ürünlerin takibini sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Bunun için kargo gönderimi sırasında verilen takip numarası gerekmektedir. Sorgulama sonuç sayfasından paketinizin hangi adımlardan geçtiğini zaman ve yer olarak görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz PTT Kargo müşteri hizmetlerini arayarak kargo takip numaranızı öğrenebilirsiniz.

PTT Kargo 3. Taktik Tümen Şubesi Çalışma Saatleri

Haftaiçi:
08:30-12:30
Cumartesi:
13:30-17:00

PTT Kargo 3. taktik tümen şubesi çalışma saatleri olup bazı özel günlerde (Bayramlar) farklılık gösterebilmektedir. Bu saatler içinde şubeden kargo gönderimlerinizi veya teslim alımlarınızı yapabilirsiniz. Dilerseniz şubeyi arayarak adresinizden kargo teslimatıda yapabilirsiniz.

Harita

Etiketler

3. taktik tümen şubesi telefon3. taktik tümen şubesi adres3. taktik tümen şubesi nerede3. taktik tümen şubesi iletişim3. taktik tümen şubesi yüksekova

En Yakın Kargo © 2019