PTT Kargo (L)- Tüfekçi Yusuf

PTT Kargo (L)- Tüfekçi Yusuf Gaziantep'nın Şehitkamil bölgesinde bulunmaktadır. Şubemizden Tüm Türkiye'ye kargo gönderimi yapabilirsiniz. Gönderdiğiniz koli yada paketelerin ağırlık ve ebatına göre fiyatlandırma uygulanmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki telefon ve adresten şubemize ulaşabilirsiniz.

PTT Kargo (L)- Tüfekçi Yusuf İletişim

Telefon:
(0342) 226 26 23
Adres:
Ptt TÜFEKÇİ YUSUF KARAOĞLAN Mh. KARAOĞLAN MAHALLESİ TÜFEKÇİ YUSUF BULVARI NO 188 ŞEHİTKAMİL GAZİANTEP, Gaziantep

PTT Kargo ile gönderilen ürünlerin takibini sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Bunun için kargo gönderimi sırasında verilen takip numarası gerekmektedir. Sorgulama sonuç sayfasından paketinizin hangi adımlardan geçtiğini zaman ve yer olarak görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz PTT Kargo müşteri hizmetlerini arayarak kargo takip numaranızı öğrenebilirsiniz.

PTT Kargo (L)- Tüfekçi Yusuf Çalışma Saatleri

Haftaiçi:
08:30-12:30
Cumartesi:
13:30-17:00

PTT Kargo (l)- tüfekçi yusuf çalışma saatleri olup bazı özel günlerde (Bayramlar) farklılık gösterebilmektedir. Bu saatler içinde şubeden kargo gönderimlerinizi veya teslim alımlarınızı yapabilirsiniz. Dilerseniz şubeyi arayarak adresinizden kargo teslimatıda yapabilirsiniz.

Harita

Etiketler

(l)- tüfekçi yusuf telefon(l)- tüfekçi yusuf adres(l)- tüfekçi yusuf nerede(l)- tüfekçi yusuf iletişim(l)- tüfekçi yusuf şehitkamil

En Yakın Kargo © 2019