PTT Kargo 59. Er Eğt. Tugayı Şubesi

PTT Kargo 59. Er Eğt. Tugayı Şubesi Erzincan'nın Merkez bölgesinde bulunmaktadır. Şubemizden Tüm Türkiye'ye kargo gönderimi yapabilirsiniz. Gönderdiğiniz koli yada paketelerin ağırlık ve ebatına göre fiyatlandırma uygulanmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki telefon ve adresten şubemize ulaşabilirsiniz.

PTT Kargo 59. Er Eğt. Tugayı Şubesi İletişim

Telefon:
(0446) 223 22 62
Adres:
Demirkent Beldesi Merkez Erzincan

PTT Kargo ile gönderilen ürünlerin takibini sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Bunun için kargo gönderimi sırasında verilen takip numarası gerekmektedir. Sorgulama sonuç sayfasından paketinizin hangi adımlardan geçtiğini zaman ve yer olarak görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz PTT Kargo müşteri hizmetlerini arayarak kargo takip numaranızı öğrenebilirsiniz.

PTT Kargo 59. Er Eğt. Tugayı Şubesi Çalışma Saatleri

Haftaiçi:
08:30-12:30
Cumartesi:
13:30-17:00

PTT Kargo 59. er eğt. tugayı şubesi çalışma saatleri olup bazı özel günlerde (Bayramlar) farklılık gösterebilmektedir. Bu saatler içinde şubeden kargo gönderimlerinizi veya teslim alımlarınızı yapabilirsiniz. Dilerseniz şubeyi arayarak adresinizden kargo teslimatıda yapabilirsiniz.

Harita

Etiketler

59. er eğt. tugayı şubesi telefon59. er eğt. tugayı şubesi adres59. er eğt. tugayı şubesi nerede59. er eğt. tugayı şubesi iletişim59. er eğt. tugayı şubesi merkez

En Yakın Kargo © 2019