PTT Kargo 28. Mknz. Piyade Tug. Komt. Y. Şubesi

PTT Kargo 28. Mknz. Piyade Tug. Komt. Y. Şubesi Çankırı'nın Merkez bölgesinde bulunmaktadır. Şubemizden Tüm Türkiye'ye kargo gönderimi yapabilirsiniz. Gönderdiğiniz koli yada paketelerin ağırlık ve ebatına göre fiyatlandırma uygulanmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki telefon ve adresten şubemize ulaşabilirsiniz.

PTT Kargo 28. Mknz. Piyade Tug. Komt. Y. Şubesi İletişim

Telefon:
(0376) 213 10 47
Adres:
Ptt 28.Mknz P. Tug. Komt. YRD. Şubesi Çankırı, Merkez

PTT Kargo ile gönderilen ürünlerin takibini sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Bunun için kargo gönderimi sırasında verilen takip numarası gerekmektedir. Sorgulama sonuç sayfasından paketinizin hangi adımlardan geçtiğini zaman ve yer olarak görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz PTT Kargo müşteri hizmetlerini arayarak kargo takip numaranızı öğrenebilirsiniz.

PTT Kargo 28. Mknz. Piyade Tug. Komt. Y. Şubesi Çalışma Saatleri

Haftaiçi:
08:30-12:30
Cumartesi:
13:30-17:00

PTT Kargo 28. mknz. piyade tug. komt. y. şubesi çalışma saatleri olup bazı özel günlerde (Bayramlar) farklılık gösterebilmektedir. Bu saatler içinde şubeden kargo gönderimlerinizi veya teslim alımlarınızı yapabilirsiniz. Dilerseniz şubeyi arayarak adresinizden kargo teslimatıda yapabilirsiniz.

Harita

Etiketler

28. mknz. piyade tug. komt. y. şubesi telefon28. mknz. piyade tug. komt. y. şubesi adres28. mknz. piyade tug. komt. y. şubesi nerede28. mknz. piyade tug. komt. y. şubesi iletişim28. mknz. piyade tug. komt. y. şubesi merkez

En Yakın Kargo © 2019