PTT Kargo 58. Piyade Er Eğitim Alayı Şubesi

PTT Kargo 58. Piyade Er Eğitim Alayı Şubesi Burdur'nın Merkez bölgesinde bulunmaktadır. Şubemizden Tüm Türkiye'ye kargo gönderimi yapabilirsiniz. Gönderdiğiniz koli yada paketelerin ağırlık ve ebatına göre fiyatlandırma uygulanmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki telefon ve adresten şubemize ulaşabilirsiniz.

PTT Kargo 58. Piyade Er Eğitim Alayı Şubesi İletişim

Telefon:
(0248) 233 11 35
Adres:
Ptt 58.Er Eğitim Alay Şubesi Karasenir Mahalle Bülent Ecevit Bulvarı 58. Alay Sit. No 1 Merkez Burdur

PTT Kargo ile gönderilen ürünlerin takibini sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Bunun için kargo gönderimi sırasında verilen takip numarası gerekmektedir. Sorgulama sonuç sayfasından paketinizin hangi adımlardan geçtiğini zaman ve yer olarak görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz PTT Kargo müşteri hizmetlerini arayarak kargo takip numaranızı öğrenebilirsiniz.

PTT Kargo 58. Piyade Er Eğitim Alayı Şubesi Çalışma Saatleri

Haftaiçi:
08:30-12:30
Cumartesi:
13:30-17:00

PTT Kargo 58. piyade er eğitim alayı şubesi çalışma saatleri olup bazı özel günlerde (Bayramlar) farklılık gösterebilmektedir. Bu saatler içinde şubeden kargo gönderimlerinizi veya teslim alımlarınızı yapabilirsiniz. Dilerseniz şubeyi arayarak adresinizden kargo teslimatıda yapabilirsiniz.

Harita

Etiketler

58. piyade er eğitim alayı şubesi telefon58. piyade er eğitim alayı şubesi adres58. piyade er eğitim alayı şubesi nerede58. piyade er eğitim alayı şubesi iletişim58. piyade er eğitim alayı şubesi merkez

En Yakın Kargo © 2019