PTT Kargo Abant İzzet Baysal Üniversitesi Şubesi

PTT Kargo Abant İzzet Baysal Üniversitesi Şubesi Bolu'nın Merkez bölgesinde bulunmaktadır. Şubemizden Tüm Türkiye'ye kargo gönderimi yapabilirsiniz. Gönderdiğiniz koli yada paketelerin ağırlık ve ebatına göre fiyatlandırma uygulanmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki telefon ve adresten şubemize ulaşabilirsiniz.

PTT Kargo Abant İzzet Baysal Üniversitesi Şubesi İletişim

Telefon:
(0374) 253 45 19
Adres:
Ptt PTTABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ ŞUBESİ GÖLKÖY Mh. A.İ.B.Ü GÖLKÖY KAMPÜSÜ AKTİVİTE MERKEZİ BOLU MERKEZ MERKEZ BOLU, Bolu

PTT Kargo ile gönderilen ürünlerin takibini sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Bunun için kargo gönderimi sırasında verilen takip numarası gerekmektedir. Sorgulama sonuç sayfasından paketinizin hangi adımlardan geçtiğini zaman ve yer olarak görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz PTT Kargo müşteri hizmetlerini arayarak kargo takip numaranızı öğrenebilirsiniz.

PTT Kargo Abant İzzet Baysal Üniversitesi Şubesi Çalışma Saatleri

Haftaiçi:
08:30-12:30
Cumartesi:
13:30-17:00

PTT Kargo abant izzet baysal üniversitesi şubesi çalışma saatleri olup bazı özel günlerde (Bayramlar) farklılık gösterebilmektedir. Bu saatler içinde şubeden kargo gönderimlerinizi veya teslim alımlarınızı yapabilirsiniz. Dilerseniz şubeyi arayarak adresinizden kargo teslimatıda yapabilirsiniz.

Harita

Etiketler

abant izzet baysal üniversitesi şubesi telefonabant izzet baysal üniversitesi şubesi adresabant izzet baysal üniversitesi şubesi neredeabant izzet baysal üniversitesi şubesi iletişimabant izzet baysal üniversitesi şubesi merkez

En Yakın Kargo © 2019