PTT Kargo Adilcevaz Merkez Müdürlüğü

PTT Kargo Adilcevaz Merkez Müdürlüğü Bitlis'nın Adilcevaz bölgesinde bulunmaktadır. Şubemizden Tüm Türkiye'ye kargo gönderimi yapabilirsiniz. Gönderdiğiniz koli yada paketelerin ağırlık ve ebatına göre fiyatlandırma uygulanmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki telefon ve adresten şubemize ulaşabilirsiniz.

PTT Kargo Adilcevaz Merkez Müdürlüğü İletişim

Telefon:
(0434) 311 30 01
Adres:
Ptt - ADİLCEVAZ PTT MERKEZ MÜDÜRLÜĞÜ HIDIRŞAH Mh. Hıdırşah Mh. Cumhuriyet Cd. No:65 PK:13500 Adilcevaz/Bitlis ADİLCEVAZ BİTLİS

PTT Kargo ile gönderilen ürünlerin takibini sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Bunun için kargo gönderimi sırasında verilen takip numarası gerekmektedir. Sorgulama sonuç sayfasından paketinizin hangi adımlardan geçtiğini zaman ve yer olarak görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz PTT Kargo müşteri hizmetlerini arayarak kargo takip numaranızı öğrenebilirsiniz.

PTT Kargo Adilcevaz Merkez Müdürlüğü Çalışma Saatleri

Haftaiçi:
08:30-12:30
Cumartesi:
13:30-17:00

PTT Kargo adilcevaz merkez müdürlüğü çalışma saatleri olup bazı özel günlerde (Bayramlar) farklılık gösterebilmektedir. Bu saatler içinde şubeden kargo gönderimlerinizi veya teslim alımlarınızı yapabilirsiniz. Dilerseniz şubeyi arayarak adresinizden kargo teslimatıda yapabilirsiniz.

Harita

Etiketler

adilcevaz merkez müdürlüğü telefonadilcevaz merkez müdürlüğü adresadilcevaz merkez müdürlüğü neredeadilcevaz merkez müdürlüğü iletişimadilcevaz merkez müdürlüğü adilcevaz

En Yakın Kargo © 2019