PTT Kargo Abdipaşa Acenteliği

PTT Kargo Abdipaşa Acenteliği Bartın'nın Ulus bölgesinde bulunmaktadır. Şubemizden Tüm Türkiye'ye kargo gönderimi yapabilirsiniz. Gönderdiğiniz koli yada paketelerin ağırlık ve ebatına göre fiyatlandırma uygulanmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki telefon ve adresten şubemize ulaşabilirsiniz.

PTT Kargo Abdipaşa Acenteliği İletişim

Telefon:
(0378) 426 40 75
Adres:
Yeşil Pazar Mah. Hürriyet Cad. No56 Abdipaşa Ulus/Bartın

PTT Kargo ile gönderilen ürünlerin takibini sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Bunun için kargo gönderimi sırasında verilen takip numarası gerekmektedir. Sorgulama sonuç sayfasından paketinizin hangi adımlardan geçtiğini zaman ve yer olarak görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz PTT Kargo müşteri hizmetlerini arayarak kargo takip numaranızı öğrenebilirsiniz.

PTT Kargo Abdipaşa Acenteliği Çalışma Saatleri

Haftaiçi:
08:30-12:30
Cumartesi:
13:30-17:00

PTT Kargo abdipaşa acenteliği çalışma saatleri olup bazı özel günlerde (Bayramlar) farklılık gösterebilmektedir. Bu saatler içinde şubeden kargo gönderimlerinizi veya teslim alımlarınızı yapabilirsiniz. Dilerseniz şubeyi arayarak adresinizden kargo teslimatıda yapabilirsiniz.

Harita

Etiketler

abdipaşa acenteliği telefonabdipaşa acenteliği adresabdipaşa acenteliği neredeabdipaşa acenteliği iletişimabdipaşa acenteliği ulus

En Yakın Kargo © 2019