PTT Kargo 2.sanayi Sitesi Şubesi

PTT Kargo 2.sanayi Sitesi Şubesi Aydın'nın Efeler bölgesinde bulunmaktadır. Şubemizden Tüm Türkiye'ye kargo gönderimi yapabilirsiniz. Gönderdiğiniz koli yada paketelerin ağırlık ve ebatına göre fiyatlandırma uygulanmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki telefon ve adresten şubemize ulaşabilirsiniz.

PTT Kargo 2.sanayi Sitesi Şubesi İletişim

Telefon:
(0256) 219 50 36
Adres:
Ptt Zeybek Mah.sanayi Cd.no8 Merkez Aydın, Efeler

PTT Kargo ile gönderilen ürünlerin takibini sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Bunun için kargo gönderimi sırasında verilen takip numarası gerekmektedir. Sorgulama sonuç sayfasından paketinizin hangi adımlardan geçtiğini zaman ve yer olarak görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz PTT Kargo müşteri hizmetlerini arayarak kargo takip numaranızı öğrenebilirsiniz.

PTT Kargo 2.sanayi Sitesi Şubesi Çalışma Saatleri

Haftaiçi:
08:30-12:30
Cumartesi:
13:30-17:00

PTT Kargo 2.sanayi sitesi şubesi çalışma saatleri olup bazı özel günlerde (Bayramlar) farklılık gösterebilmektedir. Bu saatler içinde şubeden kargo gönderimlerinizi veya teslim alımlarınızı yapabilirsiniz. Dilerseniz şubeyi arayarak adresinizden kargo teslimatıda yapabilirsiniz.

Harita

Etiketler

2.sanayi sitesi şubesi telefon2.sanayi sitesi şubesi adres2.sanayi sitesi şubesi nerede2.sanayi sitesi şubesi iletişim2.sanayi sitesi şubesi efeler

En Yakın Kargo © 2019