PTT Kargo 5. Anajet Üssü Şubesi

PTT Kargo 5. Anajet Üssü Şubesi Amasya'nın Merzifon bölgesinde bulunmaktadır. Şubemizden Tüm Türkiye'ye kargo gönderimi yapabilirsiniz. Gönderdiğiniz koli yada paketelerin ağırlık ve ebatına göre fiyatlandırma uygulanmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki telefon ve adresten şubemize ulaşabilirsiniz.

PTT Kargo 5. Anajet Üssü Şubesi İletişim

Telefon:
(0358) 536 21 25
Adres:
PTT 5. Hava Üssü Mah. Merzifon Amasya

PTT Kargo ile gönderilen ürünlerin takibini sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Bunun için kargo gönderimi sırasında verilen takip numarası gerekmektedir. Sorgulama sonuç sayfasından paketinizin hangi adımlardan geçtiğini zaman ve yer olarak görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz PTT Kargo müşteri hizmetlerini arayarak kargo takip numaranızı öğrenebilirsiniz.

PTT Kargo 5. Anajet Üssü Şubesi Çalışma Saatleri

Haftaiçi:
08:30-12:30
Cumartesi:
13:30-17:00

PTT Kargo 5. anajet üssü şubesi çalışma saatleri olup bazı özel günlerde (Bayramlar) farklılık gösterebilmektedir. Bu saatler içinde şubeden kargo gönderimlerinizi veya teslim alımlarınızı yapabilirsiniz. Dilerseniz şubeyi arayarak adresinizden kargo teslimatıda yapabilirsiniz.

Harita

Etiketler

5. anajet üssü şubesi telefon5. anajet üssü şubesi adres5. anajet üssü şubesi nerede5. anajet üssü şubesi iletişim5. anajet üssü şubesi merzifon

En Yakın Kargo © 2019