PTT Kargo 2. Küçük Sanayi Sitesi Şubesi

PTT Kargo 2. Küçük Sanayi Sitesi Şubesi Afyon'nın Merkez bölgesinde bulunmaktadır. Şubemizden Tüm Türkiye'ye kargo gönderimi yapabilirsiniz. Gönderdiğiniz koli yada paketelerin ağırlık ve ebatına göre fiyatlandırma uygulanmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki telefon ve adresten şubemize ulaşabilirsiniz.

PTT Kargo 2. Küçük Sanayi Sitesi Şubesi İletişim

Telefon:
(0272) 223 47 18
Adres:
Ankara Yolu2.k.san.sit.12.ada 1 Sok15 Merkez Afyonkarahisar

PTT Kargo ile gönderilen ürünlerin takibini sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Bunun için kargo gönderimi sırasında verilen takip numarası gerekmektedir. Sorgulama sonuç sayfasından paketinizin hangi adımlardan geçtiğini zaman ve yer olarak görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz PTT Kargo müşteri hizmetlerini arayarak kargo takip numaranızı öğrenebilirsiniz.

PTT Kargo 2. Küçük Sanayi Sitesi Şubesi Çalışma Saatleri

Haftaiçi:
08:30-12:30
Cumartesi:
13:30-17:00

PTT Kargo 2. küçük sanayi sitesi şubesi çalışma saatleri olup bazı özel günlerde (Bayramlar) farklılık gösterebilmektedir. Bu saatler içinde şubeden kargo gönderimlerinizi veya teslim alımlarınızı yapabilirsiniz. Dilerseniz şubeyi arayarak adresinizden kargo teslimatıda yapabilirsiniz.

Harita

Etiketler

2. küçük sanayi sitesi şubesi telefon2. küçük sanayi sitesi şubesi adres2. küçük sanayi sitesi şubesi nerede2. küçük sanayi sitesi şubesi iletişim2. küçük sanayi sitesi şubesi merkez

En Yakın Kargo © 2019